Hz.İmam Muhammed Bâkır’ın (O'na selâm olsun) doğum günü münasebetiyle Hz.Ebulfazl Abbas’ın (O'na selâm olsun) Mukaddes Ziyaretgâhında kutlama töreni düzenlendi.
Video izle
İki Cihan Seyyidesi Hz.Fatıma Zehrâ’nın (Allah'ın selâmı üzerine olsun) mubarek doğumu münasebetiyle İslam âlemine tebriklerimizi sunarız! Çekim: Hasan el-Hatîb Kurgu: Ali el-Cenabî
Video izle
2 – 6 H. 1434 tarihleri arasında organize edilen Uluslararası Şahadetin Baharı Kültür Festivali kapsamında Mukaddes Hz.Huseyn (Allah'ın selâmı üzerine olsun) Türbesi içerisinde düzenlenen Kur’ân-i Kerîm ziyafetinde Uluslararası düzeyde tanınmış Ahvaz’lı Karî Kasım Mukaddemî’nin Kur’ân-i Kerîm tilavetinin yer aldığı bu klip; Kerbelâ TV uydu televizyon kanalı ve Mukaddes Hz.Abbas (Allah'ın selâmı üzerine olsun) Türbesi Kültür ve Düşünce İşleri Bölümü’ne bağlı Foto-Video Çekim ve Kurgu Şubesi’nin çalışmasıdır.
Video izle
2 – 6 H. 1434 tarihleri arasında organize edilen Uluslararası Şahadetin Baharı Kültür Festivali kapsamında Mukaddes Hz.Huseyn (Allah'ın selâmı üzerine olsun) Türbesi içerisinde düzenlenen Kur’ân-i Kerîm ziyafetinde Karî Resûl Amirî’nin Kur’ân-i Kerîm tilavetinin yer aldığı bu klip; Kerbelâ TV uydu televizyon kanalı ve Mukaddes Hz.Abbas (Allah'ın selâmı üzerine olsun) Türbesi Kültür ve Düşünce İşleri Bölümü’ne bağlı Foto-Video Çekim ve Kurgu Şubesi’nin çalışmasıdır.
Video izle
2 – 6 H. 1434 tarihleri arasında organize edilen Uluslararası Şahadetin Baharı Kültür Festivali kapsamında Mukaddes Hz.Huseyn (Allah'ın selâmı üzerine olsun) Türbesi içerisinde düzenlenen Kur’ân-i Kerîm ziyafetinde Karî Cafer Şamî’nin Kur’ân-i Kerîm tilavetinin yer aldığı bu klip; Kerbelâ TV uydu televizyon kanalı ve Mukaddes Hz.Abbas (Allah'ın selâmı üzerine olsun) Türbesi Kültür ve Düşünce İşleri Bölümü’ne bağlı Foto-Video Çekim ve Kurgu Şubesi’nin çalışmasıdır.
Video izle
“Faraidî/Farzlarım”...Kaza namazlarınızı düzenlemenize yardımcı bir uygulama. https://play.google.com/store/apps/details?id=alkafeel.net.sallati “Faraidî” uygulaması Mukaddes Hz.Abbas (Allah'ın selâmı üzerine olsun) Türbesi İnternet Şubesi tarafından tasarlanıp programlanan bir mobil cihaz uygulamasıdır. Uygulama kaza namazlarınızı günlük olarak hatırlatarak düzenli bir şekilde eda etmenize yardımcı olmaktadır. Uygulama ile size nasıl hatırlatma yapacağını ve hatırlatma zamanlarını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca uygulama gün sonunda kılınan kaza namazlarınızı da hesaplamaktadır.
Video izle
Son klip
Bölümler